• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mustafa.mengur
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325785139
  • https://www.instagram.com/maras.ok46/
  • https://www.youtube.com/channel/UCQVwGLmI9UTomcVWGCBRJyQ
                                                                   

Anasayfa

Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu Kahramanmaraş İl Temsilcisi Mustafa MENGÜR, Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman OKUMUŞ'u makamında ziyaret etti. Ziyarette; İlçemizdeki ve şehrimizdeki Okçuluk sporları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Türkoğlu Belediye Baskanımız Sayın Osman Okumuş'u Ziyaret Ederek Cengiz Toksöz Başkanımızın ve M. Alaattin Nalcıoğlu Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu Y.K üyesi (Çev.ve Şeh.Bak.Tvk.Gen Md. Yrd.) Selamlarini İlettik
30.08.2020
Doğaka Müdürümuz Sayın Yusuf Köleli Beyi Ziyaret Ettik..
24.08.2020
Kahramanmaraş Valimiz Özel Kalem Mudürümuz Sayın Afşin Gül Beyi Ziyaret Ettik.Güler Yüzlü Müdürümüze Teşekkürler..
24.08.2020
Kahramanmaraş Valimiz Sayin Ömer Faruk Coşkun Beyi Ziyaret Ederek Türkiye Geleneksel Türk Okçulu Federesyonu Başkanimiz Sayin Cengiz Toksöz Beyin Selamlarini İlettik..Şehrimizde Geleneksel Türk Okcululuğu İle İlgili Bilgilendirmede Bulunduk....
24.08.2020
TGTOF İl Temsilcilerinin 15 İlde Atamaları Yapıldı. Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu temsilciliğini Mustafa Mengür üstlendi Federasyonumuz tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’na teklif edilen 15 ile ait “İl Geleneksel Türk Okçuluk Temsilcisi” görevlendirme talebi sonuçlandı. Bakanlığın 24/07/2020 tarihli ve 58 sayılı onayı sonrası GSB Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından iletilen bilgilendirme yazısında Federasyonumuzca bildirilen isimlerin uygun görüldüğü ve görevlendirildiği iletildi. Böylece Adana, Amasya, Bursa, Erzurum, Eskişehir, Karabük, Kahramanmaraş, Karaman, Kastamonu, Konya, Manisa, Mardin, Samsun, Sivas ve Tokat illeri için TGTOF temsilcileri resmi olarak netleşmiş oldu.
23.08.2020
Atlı Okçuluk ve Osmanlı Okçuluğu gibi Kahramanmaraş’ta Okçuluğu hayata KÖGDERKUT adıyla çıkan ardından Marasok olarak faaliyetlere devam eden Mustafa Mengür, Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu tarafından Kahramanmaraş İl Temsilcisi olarak atandı. Kahramanmaraş Özel Güvenlik Arama Kurtarma (KÖGDERKUT) Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanlığını yaparak, Atlı Okçuluk ve Osmanlı Okçuluğunu yaygınlaştıran Mustafa Mengür, Kahramanmaraş 1. Alışveriş Festivali’nde açtığı Okçuluk standında Geleneksel Türk Okçuluğu’nu Kahramanmaraşlılara sevdirmeyi başarmıştı.
23.08.2020
Kahramanmaraş İl Gençlik ve Spor Müdürü Sayın Camil BOZ müdürümüze Kahramanmaraş Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu Kahramanmaraş İl Temsilcisi olarak ziyaret ettik. İlimizde Türk Okçuluğunun gelişimi için bilgi alışverişinde bulunduk. Sayın Cemil Boz müdürümüze teşekkür ederiz.
16.08.2020
Türkiye Geleneksek Türk Okçuluk Fedarasyonu İl Temsilciliğine atanmış bulunmaktayım. Türk okçuluğunu şehrimizde yaşayan her ferde anlatmayı, öğretmeyi, kendime görev addediyorum ve bizleri bu göreve layık gören Türkiye Geleneksel Türk Okculu Federasyon Başkanımız Sayın Cengiz TOKSÖZ Beyefendiye. Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Fed.Y.K.Üyesi (Çev. ve Şeh. Bak. Tvk Gn.Md.Yrd.) Sayın M.Alaattin NALCIOĞLU'na, İl Gençlik ve Spor Mudürümüz Sayın Cemil BOZ'a teşekkür ederim. Mustafa Mengür Maraş Ok Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı
16.08.2020
Federasyonumuz tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’na teklif edilen 15 ile ait “İl Geleneksel Türk Okçuluk Temsilcisi” görevlendirme talebi sonuçlandı. Bakanlığın 24/07/2020 tarihli ve 58 sayılı onayı sonrası GSB Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından iletilen bilgilendirme yazısında Federasyonumuzca bildirilen isimlerin uygun görüldüğü ve görevlendirildiği iletildi. Böylece Adana, Amasya, Bursa, Erzurum, Eskişehir, Karabük, Kahramanmaraş, Karaman, Kastamonu, Konya, Manisa, Mardin, Samsun, Sivas ve Tokat illeri için TGTOF temsilcileri resmi olarak netleşmiş oldu.
16.08.2020
KMBB Kültür Spor ve Turizm Dairesi Başkanlığı tarafından Tarihi Kahramanmaraş Kalesi’nde Geleneksel Türk Okçuluk etkinliği düzenlendi. Görevliler kullanılan okları dezenfekte ederek vatandaşlara daha güvenilir ve temiz koşullarda ok fırlatmayı sağlıyorlar. Maraş Ok Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mustafa Mengür, desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye’sine teşekkür ederim dedi.
26.07.2020
 6  ...
Türkiye'de Bugün
Maraş Bugün
Hava Durumu
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret3118992