• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mustafa.mengur
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325785139
  • https://www.instagram.com/maras.ok46/
  • https://www.youtube.com/channel/UCQVwGLmI9UTomcVWGCBRJyQ
                                                                   

Anasayfa

23-30 Eylül tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanacak olan Avrupa Spor Haftası etkinlikleri, Milli İrade Meydanı’nda düzenlenen programla başladı. Programa, Vali Ömer Faruk Coşkun, Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir,Ak Parti İl Baskani Ömer Depgici, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Vali Yardımcısı Rıza Gençoğlu, Onikişubat Kaymakamı Serkan Keçeli, kamu kurum ve kuruluş amirleri ve çok sayıda sporcu katıldı.
28.09.2020
İnna Lillahi Ve İnna İleyhi Racium.... Kahramanmaraş Türkoğlu ilçe Belediye Başkanımız kıymetli Abim Osman OKUMUŞ’un yeğeni, Prof.Dr. Said OKUMUŞ’un oğlu Harun Erdem OKUMUŞ (22) kardeşimizin vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Merhuma Allah’tan (cc) rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar diliyorum. Başımız sağolsun. Mekanı cennet olsun.
28.09.2020
Kahramanmaraş’ın sevilen gazetecilerinden, Değerli kardeşimiz,Lütfi Yıkan vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin, mekanı Cennet olsun inşaAllah. Ailesine ve Basın camiasına,tüm sevenlerine başsağlığı dileriz...
28.09.2020
Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu Kahramanmaras İl Temsilcisi Olarak Kahramanmaras Atli Binicilik Spor Kulubü Baskani Sayin Muhsin Kılıçsallayan Beyi Ziyaret Ettik..Kahramanmarasta Türk Kültürüne Yönelik Çalişmalarindan Dolayi Kendilerini Tebrik Eder Kendilerinin Yapacaklari Etkinliklerde Elimizden Gelen Tüm imkanlarla Yaninda Olacagimizi ve Ortak Projede Yapacagimizi Bildirdik.. Emeklerine Saglik Muhsin Kilicsallayan...
28.09.2020
Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federesyonu Kahramanmaras İl Temsilcisi Olarak Kahramanmaraş 12 Şubat Muhtarlar Derneği Baskani Kadim Dostum Ramazan Gürbak Beyi ziyaretinde bulunduk,Federesyon Baskanimiz Cengiz Toksöz Beyin ve Federsyon Yönetim Kurulu Üyesi Sayin Alaattin Nalcioglu Beyin Selamlarini İlettik. Geleneksel Türk Okculu Üzerine Bilgi Alişverişinde Bulunduk..Bu Güne Kadar Türk Okculugu ve Türk Kültürü Üzerine Yapmiş Oldugumuz Programlarda Vermis Oldugu Desteklerden Dolayi Tesekkürler...
28.09.2020
Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu Kahramanmaraş İl Temsilcisi Olarak Kahramanmaraş Gençlik ve Spor 12 Şubat Müdürü Kadir Gemci Müdürüme ziyaretinde bulunduk, Federasyon Baskanımız Cengiz Toksöz Beyin ve Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Alattin Nalcioğlu Beyin Selamlarını İlettik. Geleneksel Türk Okculuğu Üzerine Bilgi Alişverişinde Bulunduk..Bu Güne Kadar Türk Okculuğuna Vermis Oldugu Desteklerden Dolayı Teşekkürler..
28.09.2020
Türkiye Geleneksel Türk Okculuk Federasyonu İl Temsilcisi Olarak Pazarcık Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Yılmazcan Beyi Ziyaret Ederek Federesyon Başkanımız Cengiz Toksöz Beyin,Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Alaattin Nalcioğlu Beyin Selamlarını İlettik. Geleneksel Türk Okculuğun Gelişmesi ve İlcemizde Yapacağımız Etkinliklerle İlgili Bilgi Alısverisinde Bulunduk...Bu Ziyarette Beni Yalnız Bırakmayan Pazarcık Gençlik Spor Müdürümüz Mustafa Dağli Müdürüme de Teşekkür Ederim..
28.09.2020
Türkiye Geleneksel Türk Okculuğu Federasyonu İl Temsilcisi Olarak Pazarcık Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Yılmazcan Beyi Ziyaret Ederek Federesyon Başkanımız Cengiz Toksöz Beyin,Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Alaattin Nalcioğlu Beyin Selamlarını İlettik. Geleneksel Türk Okculuğun Gelişmesi ve İlcemizde Yapacağımız Etkinliklerle İlgili Bilgi Alısverisinde Bulunduk...Bu Ziyarette Beni Yalnız Bırakmayan Pazarcık Gençlik Spor Müdürümüz Mustafa Dağli Müdürüme de Teşekkür Ederim..
28.09.2020
Türkiye Geleneksel Türk Okculuk Federasyonu İl Temsilcisi Olarak Pazarcık İlçesi Gençlik ve Spor Müdürümüz Sayın Mustafa Dağlı Beyi Ziyaret Ederek Federasyon Başkanımız Sayın Cengiz Toksöz Beyin ve Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Nalcioğlunun Selamlarını İlettik. Pazarcık İlçemizde Geleneksel Türk Okculuğuna Desreklerinden Dolayı Teşekkür Ederek Geleneksel Türk Okculuğu Pazarcıkta Daha da Gelişmesi Üzerine Bilgi Alis Verişinde Bulunduk. Türk Okculuğu Sevdalısı Mustafa Dağlı Müdürüme Türk Okculuğu Yoldaşlığından Dolayı Teşekkürler..
28.09.2020
Türkiye Geleneksel Türk Okculuk Federasyonu Kahramanmaras İl Temsilcisi Olarak Pazarcık Halk Eğitim Müdürümuz İrfan Gökceren Beyi Ziyaret Ederek Pazarcık İlçemizde Geleneksel Türk Okculuğuna Desteklerinden Dolayı Teşekkür Ederek Geleneksel Türk Okculuğu Pazarcıkta Daha da Gelişmesi Üzerine Bilgi Aliş Verişinde Bulunduk...
28.09.2020
 5  ...
Türkiye'de Bugün
Maraş Bugün
Hava Durumu
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret3115561