• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mustafa.mengur
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325785139
  • https://www.instagram.com/maras.ok46/
  • https://www.youtube.com/channel/UCQVwGLmI9UTomcVWGCBRJyQ
                                                                   

Anasayfa

Geleneksel Türk Okçuluğu Tanıtımı Kahramanmaraş Balıkçılar Derneği 4. Balık Festivali Programı Kapsamında Kilavuzlu Parkı Merdan Balıkçılık Alanında Depremzede Çocuklarımıza Moral Vermek Motivasyon Artırmak Ve Tarihi Milli Kültürel Sporumuz Geleneksel Türk Okçuluk Tanıtımı Yaptik. Etkinliğe Marasok Spor Kulübümüzü Davet Eden Kahramanmaraş Balıkçılar Derneği Başkanı Sayın İbrahim Sarı Beye, Alanda Bizlerle Ok Atan Kahramanmaraş Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüer Beye,Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürümüz Sayın Nurettin Gökduman Beye,Kahramanmaraş Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Hayrettin Güngör BeyeTeşekkür Ederim
17.09.2023
Geleneksel Türk Okçuluğu Tanıtımı Kahramanmaraş Gençlik Spor Su Sporları Alanında Depremden Etkilenen İller Özel Sporcular ve Down Sendromlu Çocuklar Programı Kapsamında Depremzede Çocuklarımıza Moral Vermek Motivasyon Artırmak ve Tarihi Milli Kültürel Sporumuz Geleneksel Türk Okçuluk Eğitimi Verdik. Bu Etkinliğe Marasok Spor Kulübümüzü Davet Eden Kahramanmaraş Gençlik Spor 12 Şubat il Müdürü Sayın Kadir Gemci Beye ve Özel Sporcular Federasyonu'nun İl Temsilcisine Teşekkür Ederim.
17.09.2023
Geleneksel Türk Okçuluğu Tanıtımı Tügva Dulkadiroglu İl Başkanlığı Programı Kapsamında Dulkadiroglu Konteyner Kentte Depremzede Çocuklarımıza Moral Vermek Motivasyon Artırmak Ve Tarihi Milli Kültürel Sporumuz Geleneksel Türk Okçuluk Eğitimi Verdik. Bu Etkinliğe Marasok Spor Kulübümüzü Davet Eden Tügva Kahramanmaraş İl Başkani Sayın Furkan Seyithanoğlu Beye Teşekkür Ederim
17.09.2023
Geleneksel Türk Okçuluğu Tanıtımı Hatay İSO Konteyner Kent te Çocuk Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Programı Kapsamında Depremzede Çocuklarımıza Moral Vermek Motivasyon Artırmak Ve Tarihi Milli Kültürel Sporumuz Geleneksel Türk Okçuluk Eğitimi Verdik. Bu Etkinliğe Marasok Spor Kulübümüzü Davet Eden Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Teşekkürler
17.09.2023
Etno Festival Alanında Down Sendromlu Çocuklar Programı Kapsamında Depremzede Çocuklarımıza Moral Vermek Motivasyon Artırmak Ve Tarihi Milli Kültürel Sporumuz Geleneksel Türk Okçuluk Eğitimi Verdik. Bu Etkinliğe Marasok Spor Kulübümüzü Davet Kahramanmaraş Gençlik Spor 12 Şubat il Müdürü Sayın Kadir Gemci Beye Teşekkürler
17.09.2023
Karacasu Ünv Konteyner Kent te Çocuk Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Programı Kapsamında Depremzede Çocuklarımıza Moral Vermek Motivasyon Artırmak Ve Tarihi Milli Kültürel Sporumuz Geleneksel Türk Okçuluk Eğitimi Verdik. Bu Etkinliğe Maraş Ok Spor Kulübümüzü Davet Eden Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Mutlu Kaya Beye Teşekkürler.
17.09.2023
6 Şubat günü korkunç bir sabaha uyandık. Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki deprem binlerce yurttaşın hayatını kaybetmesine, on binlerce yurttaşın da yaralanmasına neden oldu. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, olmamalı da. Bu bakımdan 6 Şubat’ı ülkemiz için bir milat olarak görüyoruz. Bu süreçte aldığımız dersler bundan sonra eskisi gibi olmamamız gerektiğini de bize gösteriyor.
08.03.2023
02-04 Aralık 2022 Gaziantep- Minikler Salon Türkiye şampiyonasına Maras Ok olarak 7 sporcumuz ile katılım sağladık. Sporcumuz Mehmet Arda Canlı ilk 32 ye kalarak finallerde yarışma hakkı kazanmıştır.
05.12.2022
Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonumuzun 2022 faaliyet programında yer alan 2. Kademe Antrenör Yetiştirme kursu Ankara'da başladı. Maraş Ok olarak kursa katılım sağlayan Sayın Mustafa MENGÜR'e başarılar diliyoruz.
15.11.2022
Maraş Ok olarak; İstanbul`da meydana gelen ve masum insanların hayatını kaybetmesine ve yaralanmasına sebep olan terör saldırısını şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Terör ve teröre hizmet edenler hiçbir surette başarıya ulaşamayacaklardır. Hayatını kaybedenlere Allah`tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.
14.11.2022
 1  ...
Türkiye'de Bugün
Maraş Bugün
Hava Durumu
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret3839943