• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mustafa.mengur
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325785139
  • https://www.instagram.com/maras.ok46/
  • https://www.youtube.com/channel/UCQVwGLmI9UTomcVWGCBRJyQ
                                                                   

Anasayfa

BASINDAN: Etnospor Kültür Festivalinde Kahramanmaraş Farkı Kahramanmaraş’a has el sanatlarının ve el ürünlerinin de sergilendiği festivalde Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan başta olmak üzere protokol mensupları ve vatandaşlar, Kahramanmaraş Çadırına yoğun ilgi gösterdiler. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İstanbul Yenikapı’da düzenlenen Etnospor Kültür Festivaline katıldı.
09.05.2018
KÖGDERKUT olarak Asılsız Ermeni İddialarını Kınama ve Şehitleri Anma Programına katıldık. Kahramanmaraş Tarih Kültür ve Turizm Platformu önderliğinde tertiplenen; Büyükşehir Belediyemiz, Üniversitemiz ve STK larımızın katkılarıyla Süleymanlı' da yapılan; Asılsız Ermeni İddialarını Kınama ve Şehitleri Anma Yürüyüşü'nden bazı kareler...
30.04.2018
Kahramanmaraş Özel Güvenlik Gençlik ve Spor Kulübü olarak Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Erkoç'un çağrısı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinliği'nde gençlere ve çocuklara okculuk tanıtımı yaptırdık.. İlk Ok Mustafa Semerci Müdürümden. Mustafa MENGÜR KÖGDERKUT BAŞKANI
28.04.2018
Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Gönülden Gönüle Türk Birliği programında Doğu Türkistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Irak, Bayırbucak, Musul, Telafer ve Kerküklü Türkmenler bir araya geldi. Ülkü Ocakları il binasında gerçekleştirilen programda kahvaltının ardından konferansa geçildi. Konferansta, Doğu Türkistan mücadelesini konu alan video gösterimi sunuldu. Çadır Kentteki Türkmenlerin sorunları ele alınarak çözüm önerileri geliştirildi.
26.04.2018
KÖGDERKUT olarak Gaziantep' te düzenlenen 2'nci Uluslararası Aşırtmalı Aba Güreşlerine katıldık. GAZİANTEP Büyükşehir Belediyesi, Erdemli Yöneticiler Akademisi Derneği, Dünya Etnospor Konfederasyonu ve Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyon’un ortaklaşa düzenlediği '2'nci Uluslararası Aşırtmalı Aba Güreşi' yarışmaları İbrahimşehir güreş sahasında başladı.
23.04.2018
Kahramanmaraş Özel Güvenlik Arama Kurtarma (KÖGDERKUT) Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı, Atlı Okçuluk ve Osmanlı Okçuluğu Eğitmeni Mustafa Mengür, Kahramanmaraş 1. Alışveriş Festivali’nde açtığı Okçuluk standında Geleneksel Türk Okçuluğu’nu Kahramanmaraşlılara sevdiriyor.
30.03.2018
KÖGDERKUT olarak VUSLAT TV' deyiz.
28.03.2018
Kafum Fuar Alanı Osmanlı Okçuluk Tanıtım Standımıza Dulkadiroglu Belediye Baskanımız Sayın Necati Okay bey ve Başkan Yardımcımız,.Daire Müdürleri Kalem Müdürümüz Ziyaret Ettiler Ya Hak Deyup Ok Attılar.
28.03.2018
Kögderkut olarak Kahramanmaraş Alışveriş Festivali'nde Okçuluk standı açarak Kahramanmaraşlılara okçuluk kültürünü tanıtıyoruz. Hala uğramayanınız varsa mutlaka Alışverişveriş Festivali'ne ve KÖGDERKUT standına uğrayın! Yapacağınız ilk iş "Ya Hak" diyerek ok atmak olsun. Alışveriş Festivalinde 1 Nisan 2018 tarihine kadar KAFUM'da ziyaretlerinizi bekliyoruz. Mustafa MENGÜR KÖGDERKUT BAŞKANI
27.03.2018
Andırınlılar Tirşik şöleninde Kögderkut Osmanlı Ekibi gösteri düzenledi. Kögderkut Başkanı Mustafa Mengür, bu tür etkinliklere katılarak okçuluğun tarihini ve önemini anlattıklarını ifade ederek şunları söyledi. “Kaybolmaya yüz tutmuş geleneksel sporu gelecek nesillere aktarmayı amaçlıyoruz. Sultan Alparslan’ın ordusunda bulunan okçuların zaferin elde edilmesinde büyük katkısı olduğunu vurgulayan Mengür, “Biz de istiyoruz ki okçuluk Türkiye’de her yere yayılsın.Bunun için ilimizdeki tüm etkinliklere elimizden geldiğince katılıyoruz” dedi.
12.03.2018
... 12 ...
Türkiye'de Bugün
Maraş Bugün
Hava Durumu
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret3839943