• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mustafa.mengur
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325785139
  • https://www.instagram.com/maras.ok46/
  • https://www.youtube.com/channel/UCQVwGLmI9UTomcVWGCBRJyQ
                                                                   

Anasayfa

Kahramanmaraş Özel Güvenlikçiler Derneği Başkanı Mustafa Mengür ve yönetim kurulu üyeleri, H.Bekir Sönmez, Bünyamin Ak ve Bilal Deniz Büyük Birlik Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığını ziyaret etti. Kahramanmaraş Özel Güvenlik Dernek Başkanı Mustafa Mengür ve yönetim kurulu üyelerini BBP Kahramanmaraş İl Başkanı Bekir Kılıç Merkez İlçe Başkanı Hayrettin Arslanhan ve İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Altıparmak karşıladı.Toplantıda öncelikle Kahramanmaraş özel güvenlik dernek başkanı Mengür, sıkıntılarını İl Başkanımız Bekir Kılıç'a anlattı.
30.12.2016
ÖZEL GÜVENLİKÇİLER PİKNİKTE BULUŞTU.
30.12.2016
Ak Parti Milletvekili Sıtkı GÜVENÇ Özel Güvenlik Derneğini ziyaret etti. Özel Güvenlik Görevlilerinin sıkıntılarını dinleyen GÜVENÇ meclise gittiğimde sorunlarınızı dile getireceğim dedi. Dernek Başkanı MENGÜR ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiklerini dile getirdi.
30.12.2016
Kahramanmaraş Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden, Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili Adayları, Sayın Durdu ÖZPOLAT, Sayın Kemal SAĞ, Sayın Murat KAPAN derneğimizi ziyaret ederek Cumhuriyet Halk Partisi Seçim programlarını KOGDER üyelerine anlatılır. Eğer iktidar olurlar ise Özel Güvenlik Görevlilerine özlük haklarında iyileştirme yapacaklarını kadrolaştırma yapacaklarını söylediler.
30.12.2016
Kahramanmaraş Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ilk resmi ziyaretini Kahramanmaraş Belediye Başkanı Sayın Mustafa Poyrazı makamında ziyaret etti. Özel güvenlik görevlilerinin sıkıntılarını dernek başkanı Mustafa Mengür tarafından Sayın Mustafa Poyraza iletildi. Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Poyraz, derneğimizin problemlerinin çözümü konusunda bize her tür yardımı yapacağını söyledi.
30.12.2016
Kahramanmaraş Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden, Büyük Birlik Partisi milletvekili Adayı, Sayın Remzi Çayır ve Büyük Birlik partisi il başkanı sayın Bekir Kılıç derneğimizi ziyaret ederek Büyük Birlik Partisi Seçim programlarını KÖGDER üyelerine anlattılar. Eğer mecliste olurlar ise Özel Güvenlik Görevlilerine özlük haklarında iyileştirme yapacaklarını ve Merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoglu’nun vermiş olduğu önergenin sonuna kadar takipçisi olacaklarını söylediler.
30.12.2016
Kahramanmaraş Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gönüllülerine İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından Arama Kurtarma, Yangın ve Temel Afet Bilinci konularında eğitim verildi.Kahramanmaraş Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gönüllülerinden faaliyete katılan 150 dernek üyesi bir hafta boyunca gördüğü eğitim sonunda sertifika almaya hak kazandı.Eğitim sonrasında üyelerimiz tarafından 12 kişilik profesyonel bir arama kurtarma timi kurmak için çalışmalar başlatıldı.Sertifikalar düzenlenen törenle İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İl Müdürü İhsan KARADUTLU ve Şube Müdürleri tarafından dernek binamızda düzenlenen bir törenle verildi.
30.12.2016
Kahramanmaraş Kent Konseyi Başkanı Zeynep Arıkan, Kahramanmaraş Özel Güvenlik Derneği elemanlarına sertifika verdi. 2011 yılı teknik destek programı çerçevesinde hazırlanan öfke yönetimi ve kalabalıkla mücadele projesi kapsamında Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı ile KOGDER’in ortaklaşa düzenlediği öfke kontrolü konulu eğitime katılan Kahramanmaraş Özel Güvenlikçiler Derneğinin kurum şefleri sertifikalarını aldı.
30.12.2016
... 27 ...
Türkiye'de Bugün
Maraş Bugün
Hava Durumu
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret3839151