• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mustafa.mengur
  • https://www.youtube.com/channel/UCQVwGLmI9UTomcVWGCBRJyQ
                                                                   

Translate
Site Haritası
REKLAM


Divanlı, Şazibey Halk Pazarı
D:61, 46100 Kahramanmaraş

Takvim

Anasayfa

KÖGDERKUT olarak VUSLAT TV' deyiz.
28.03.2018
Kafum Fuar Alanı Osmanlı Okçuluk Tanıtım Standımıza Dulkadiroglu Belediye Baskanımız Sayın Necati Okay bey ve Başkan Yardımcımız,.Daire Müdürleri Kalem Müdürümüz Ziyaret Ettiler Ya Hak Deyup Ok Attılar.
28.03.2018
Kögderkut olarak Kahramanmaraş Alışveriş Festivali'nde Okçuluk standı açarak Kahramanmaraşlılara okçuluk kültürünü tanıtıyoruz. Hala uğramayanınız varsa mutlaka Alışverişveriş Festivali'ne ve KÖGDERKUT standına uğrayın! Yapacağınız ilk iş "Ya Hak" diyerek ok atmak olsun. Alışveriş Festivalinde 1 Nisan 2018 tarihine kadar KAFUM'da ziyaretlerinizi bekliyoruz. Mustafa MENGÜR KÖGDERKUT BAŞKANI
27.03.2018
Andırınlılar Tirşik şöleninde Kögderkut Osmanlı Ekibi gösteri düzenledi. Kögderkut Başkanı Mustafa Mengür, bu tür etkinliklere katılarak okçuluğun tarihini ve önemini anlattıklarını ifade ederek şunları söyledi. “Kaybolmaya yüz tutmuş geleneksel sporu gelecek nesillere aktarmayı amaçlıyoruz. Sultan Alparslan’ın ordusunda bulunan okçuların zaferin elde edilmesinde büyük katkısı olduğunu vurgulayan Mengür, “Biz de istiyoruz ki okçuluk Türkiye’de her yere yayılsın.Bunun için ilimizdeki tüm etkinliklere elimizden geldiğince katılıyoruz” dedi.
12.03.2018
Andırınlılar Tırşık Senliğinde Kögderkut Osmanlı Okçuluk Ekibi Gösteri Düzenledi..Bizleri Onure Eden Sayın Vekilimiz Celalettin Güvenc Bey, Sayin Vekilimiz İmran Kılınç Bey, Ak parti il Baskanımız Sayın Ömer Oruç Bilal Debgici Bey ve Kahramanmaraş Büyuk Şehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç Bey Bizlere Eşlik Ettiler ve Ya Hak Diyerek Ok Attıar.
12.03.2018
Kogderkut olarak Ak Parti İl Başkanımız Sayın Ömer Oruç Bilal Debgici Başkanımıza Hayırlı Olsun Temennilerinde Bulunduk. Yolu da Bahtıda Şehrimiz İçin AK olsun.
08.03.2018
Kadro Sürecinde Sınav Konularını Sizler İçin Derledik Özellikle 24 yıl uygulanmış olan 2495 Sayılı Yasanın değişiklik sürecinde böyle bir yaklaşımla işin genel prensiplerinde görüş birliği-anlaşma sağlanması, konunun tarafları bakımından bir ihtiyaçtır. Konunun tarafları; GÜNDEM - 2018-02-23 08:30:41 ÖZEL GÜVENLİK HUKUKU VE KİŞİ HAKLARI 1)Özel güvenliğin anlamı ve kapsamı Özel güvenliğin felsefesi: Türkiye’de 28 yıllık geçmişi bulunan Özel Güvenlik (ÖG) uygulamasının 2 niteliği öne çıkmıştır: 1-Uygulama ithaldir. 2-Sistem kurumsallaşamamıştır.
24.02.2018
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde cinnet getiren bir psikiyatri hastası güvenlik görevlisi Âdem A.’yı bıçakla yaraladı. Yaralayan hasta yakalandı; ancak 1 gün sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
20.02.2018
Kahramanmaraş Özel Güvenlikçiler Arama Kurtarma ve Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin (KÖGDERKUT) organizasyonuyla Osmanlı’da kullanılan silahlar Kahramanmaraş halkına tanıtıldı. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde dün gerçekleştirilen etkinlikte Osmanlı’da kullanılan yaklaşık 50 çeşit silah sergilenirken;...
16.02.2018
Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde dün gerçekleştirilen etkinlikte Osmanlı’da kullanılan yaklaşık 50 çeşit silah sergilenirken; geleneksel okçuluk gösterileri etkinliğe renk kattı. Etkinlikte konuşan KÖGDERKUT Spor Kulübü Derneği Başkanı Mustafa Mengür, “Şehrimizde bu sene Osmanlı’nın silahlarını 12 Şubat haftası münasebetiyle tanıtalım, dedik. Gençlerimize kültürümüzü, örf ve adetlerimizin yanında silahlarımızı da göstermek istedik. İnşallah başarılı oluruz. Sağolsun katılımcılar ziyaretcilerimiz oluyor. Güzel bir etkinlik olacak. Bu etkinlikteki amacımız hem kültürümüzü unutmamak hem de dünyaya meydan okuyan Osmanlı’nın kullandığı silahları vatandaşlarımıza tanıtmak. Dün biz bu silahlarla dünyaya meydan okuduysak; bunlar bizim kızıl elmamızsa bugünde kızıl elmamızı uygulayan askerlerimize selam olsun” dedi
16.02.2018
... 10 ...
Türkiye'de Bugün
Maraş Bugün
Hava Durumu
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret1005068